Uprzejmie informujemy, że w ubiegłym roku nasz sklep znajdujący się przy ul. Miedzianej 1B został zamknięty.

Zapraszamy na zakupy do sklepu przy ul. Wileńskiej 23.
Jednocześnie informujemy, że dotychczasowe numery telefonów oraz adresy mejlowe nie ulegają zmianie.

ProfMetKol - Detal specjalizuje się w sprzedaży produktów i półproduktów z metali kolorowych (metali nieżelaznych) oraz stali kwasoodpornej (stali nierdzewnej). Dostępne są produkty z takich materiałów jak aluminium, miedź, mosiądz, brąz, ołów oraz stal kwasoodporna. W stałej ofercie posiadamy blachy, pręty, rury, tuleje, siatki, kątowniki, ceowniki, płaskowniki. Posiadamy w ofercie szeroką gamę standardowych kształtowników aluminiowych.

Obsługujemy zarówno klienta indywidualnego jak i podmioty gospodarcze. Przygotujemy zarówno ilości detaliczne, jak i hurtowe - zarówno na potrzeby własne jak i do dalszej odsprzedaży. Nie stosujemy minimalnych limitów kwotowych dla transakcji.

Nie wymagamy nabywania całych sztang , czy też arkuszy. Jesteśmy w stanie przygotować odpowiednie formatki . Dysponujemy własnym transportem, mamy podpisane umowy z firmami kurierskimi, świadczymy sprzedaż wysyłkową.

Naszym klientom proponujemy obsługę bezpośrednią w naszych placówkach (Wileńska), jak również indywidualną obsługę (również nietypowe rodzaje towarów) oraz dowóz towaru we wskazane miejsce przez kontrahenta.

Działalność prowadzimy w naszych dwóch placówkach znajdujących się w Warszawie (Wileńska) – ale nie ograniczamy się do obsługi tylko rynku warszawskiego.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych placówek, lub do kontaktu z naszą firmą.